REZERWUJ ONLINE
lub wybierz kryteria wyszukiwania
REZERWUJ OFFLINE
lub wybierz kryteria wyszukiwania
PRZEWODNIK PO RESTAURACJACH
WYSZUKAJ PUBY I INNE LOKALE
WYDARZENIA KULTURALNE
« Lipiec 2019 »
PoWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
W dniu dzisiejszym nie ma żadnych wydarzeń.


USD 3,0952 –1.08
EUR 3,9659 –0.66

Dziś jest 16 lipca,
imieniny obchodzą:

Maria, Stefan, Eustachy

Wschód słońca: 4:33
Zachód słońca: 20:50Portal odwiedziło: 33162927 osób.ZAKOPANE ZIMOWA STOLICA POLSKI

Witamy na stronie poświęconej Zakopanemu. Znajdziesz tu informacje jakie powinieneś przeczytać przyjeżdżając do stolicy Polskich Tatr. Postaramy się, aby żadne z Twoich pytań nie pozostało bez odpowiedzi, a The Visitor poprowadził Cię przez wszystkie etapy przygotowań do przyjazdu, podróży i zwiedzania - po prostu zajrzyj do odpowiednich działów.

Nie sposób opisać, jak wielkie wrażenie wywierają groźne szczyty tatrzańskich gór, jak kojąco na duszę wpływa szmer górskiego strumyka, jak wspaniałym lekiem na wszystkie dolegliwości może być spacer po górach, wdychanie najczystszego z możliwych, leśnego, aromatycznego powietrza. Nie sposób opisać. Tego trzeba doświadczyć osobiście! Zapraszamy do Zakopanego - Stolicy Polskich Tatr!

Na naszej stronie prezentujemy szeroki zakres informacji praktycznych oraz opisy najważniejszych atrakcji i zabytków Zakopanego oraz najciekawszych tras spacerowych w Tatrzańskim Parku Narodowym. Zapraszamy do spaceru po Zakopanem przygotowanym przez przewodnik The Visitor, który poprowadzi po najważniejszych i najpiękniejszych zakątkach miasta.

The Visitor pomoże również w przygotowaniu się do przyjazdu do Zakopanego informując o zasadach komunikacji, dostępnych środkach transportu, cenach biletów czy przestrzegając przed kłopotami na jakie może napotkać nieświadomy turysta.

Należąc do największego w Polsce systemu rezerwacyjnego, pomożemy także w znalezieniu odpowiedniego noclegu dostosowanego do Twoich oczekiwań i zasobności portfela. Rezerwując online hotel na naszej stronie możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert i cen dnia, które nie są dostępne przy bezpośredniej rezerwacji w hotelu!

Na naszej stronie znajdziesz również ogromny wybór restauracji które można przeszukiwać wg kryterium typu kuchni czy zasobności własnego portfela.

Zapraszamy także do ściągnięcia drukowanej wersji The Visitora Małopolska w formacie pdf (Zakopane opisywane jest w drugiej części przewodnika dostępnej w pliku PDF 2), a tuż po przyjeździe do sięgnięcia po papierowy egzemplarz, z którym poznasz Zakopane i okolice w najlepszy i najciekawszy sposób.

Zapraszamy do zwiedzania Zakopanego i wspaniałości jakie oferują Tatry z The Visitorem!